Zdobywaj klientów przez internet

Dołącz do ZnaneFirmy.pl

Wszystko czego potrzebujesz

Widoczność w Google

Pokaż Się Swoim Klientom
Wszystkie informacje w jednym miejscu
Dodając Firmę na portal twoi klienci, otrzymają wszystkie informacje, jakich szukają oferta, numer telefonu, adres, godziny otwarcia, link do strony www, linki do portali społecznościowych, zdjęcia, opinie, tłumaczenie na dowolny język.

Mobilna wizytówka

Ponad 60% użytkowników szuka firm i usług na urządzeniach mobilnych. Profil Twojej firmy na portalu ZnaneFirmy.pl będzie wyglądać świetnie na każdym urządzeniu – zarówno na komputerze, tablecie jak i telefonie.

Widoczność w Google
Wizytówka na Znane Firmy to świetna alternatywa dla firm, które nie posiadają strony www, już po kilku dniach od dodania firmy na portal, klienci będą mogli Cię znaleźć w wyszukiwarce Google.

Oprócz funkcji informacyjnej, obecność firmy na naszym portalu wpłynie pozytywnie na pozycje Twojej strony www w wyszukiwarce Google.

Google Analytics

Właściciele firm mogą sprawdzać statystyki, takie jak liczba odsłon Twojej wizytówki, lokalizacje klientów, którzy odwiedzają Twoją wizytówkę. Wszystko to za pomocą Google Analytics.

Bądź w kontakcie

Wbudowany formularz kontaktowy ułatwi kontakt z Twoją firmą, na wiadomości od klientów będziesz mógł odpowiadać bezpośrednio ze skrzynki e-mail, lub z panelu klienta.

Weryfikuj opinie klientów

Każdy wie, że opinie mają wielki wpływ na to, czy potencjalny klient wybierze Twoją ofertę. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z opiekunem będziemy wspólnie weryfikować opinie o firmie.

Dostosowane do Google

Podczas tworzenia naszego portalu zadbaliśmy o to by profil Twojej firmy był widoczny w wyszukiwarce Google. Niezależnie od wybranego pakietu profil każdej firmy zawiera dane strukturalne Rich Snippets.

Łatwa i szybka edycja

W każdej chwili możesz edytować dane o Twojej firmie, dodawać nowe zdjęcia, edytować godziny pracy. Informacje o firmie będą zawsze aktualne.

Pokaż się swoim klientom

Przedstaw ofertę Twojej firmy za pomocą galerii zdjęć i filmu wideo, dzięki którym zrobisz wrażenie na Twoich potencjalnych klientach.

Wszystko czego potrzebujesz

Wizytówka na portalu Znane Firmy to przemyślane narzędzie, które pomoże Twojej firmie w pozyskiwaniu klientów przez Internet.

Reach Millions of People

Add your business in front of millions and earn 3x profits from our tool